Nabízené služby

Distribuce

Pro výrobce s vlastní klientelou i pro nováčky na trhu nabízíme rozvoz zboží do gastronomických provozoven. Zajišťujeme kompletní servis od příjmu objednávky, expedici, rozvoz až po příjem platby za zboží.

Rozvoz

Prostřednictvím 16-ti zásobovacích aut, vybavených chladícími boxy, zavážíme potraviny, ovoce, zeleninu a další sortiment do převážné většiny podniků v Praze a širokém okolí. Rozvozy jsou bez poplatku za dopravu.

Pohodlné objednávky různým způsobem

24-ti hodinový objednávkový servis (osobní kontakt na telefonu, objednávky on-line, záznamník a e-mail)

Dodávky specifických produktů

V případě zájmu nabízíme po dohodě i dovoz a zajištění zboží nad rámec našeho standardního sortimentu. Přivezeme do vaší restaurace i produkty, které jste v naší nabídce nenalezli. Náplní naší práce je velkoobchod, proto si nové produkty rádi naskladníme a zalistujeme.

Slevy pro stálé odběratele

Ceny jsou nastavitelné a výhodné pro každého zákazníka, proto nás prosím neváhejte kontaktovat. Pokud jsou Vaše odběry stálé, optimalizujeme pro Vás cenovou kategorii.

Zásobování restaurací, hotelů a jiných gastro zařízení

Zásobujeme hotely, restaurace, jídelny, cateringy, školy a další gastronomické provozovny. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup i ceny.